Płyty tarasowe

Trwałe i nowoczesne płytki tarasowe

Wyjątkowa trwałość tworzonych aranżacji jest możliwa dzięki zastosowaniu włoskiego gresu porcelanowego. Doskonale nadaje się do wizualnego połączenia salonu z tarasem, gdyż te płyty gresowe możemy położyć w obu tych miejscach.

Płyty gresowa z efektem przecieranego betonu, drewna oraz kamienia.

Płyty Tarasowe mogą być stosowane na różne sposoby.

Ich niepowtarzalna faktura wprowadzi do każdej aranżacji lekko industrialny klimat. W zależności od zastosowanej kompozycji, możemy tworzyć kreatywne powierzchnie, które nadadzą otoczeniu niezwykłego charakteru. Unikalne płyty z kolekcji 60x60x2, 40×81, 45×90 oraz 60×120 to jednoczęściowe włoskie oraz polskie gresy porcelanowe wykonane z przetworzonych naturalnych surowców klasy premium. Produkowane we Włoszech oraz Polsce, lecz rozchwytywane są na całym świecie.

Niezliczone opcje układania serii zapewniają niepowtarzalny wygląd i dają możliwość różnorodnych zastosowań. To o wiele więcej niż 2 cm grubości, to obietnica stworzenia przestrzeni cechującej się harmonią i indywidualnym charakterem. Płyty mogą być układane na podbudowie w sposób tradycyjny z zastosowaniem kleju, bądź bezpośrednio na podłożu trawiastym, żwirze , piasku, lub na podłożu płaskim z zastosowaniem wsporników o regulowanej wysokości. Jest to prosty i szybki montaż, który daje możliwość stworzenia tarasu wentylowanego bez konieczności klejenia płyt.