Podłogi

Współczesne podłogi z PCV można stosować się w najróżniejszych miejscach – na balkonie, tarasie, garażu, hali produkcyjnej, siłowni czy nawet na trawniku. Dzięki solidnemu wykonaniu cechują się nie tylko wysoką wytrzymałością ale mogą również być bardzo efektownym wykończeniem danego pomieszczenia. Szeroki wybór podłóg o różnym przeznaczeniu oraz różnym przedziale cenowym sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie mamy nawierzchnie idealne na boisko, na taras, do użytku domowego np. garaż, piwnica ale także do zakładów przemysłowych oraz magazynów.

Dlaczego warto wybrać nasze tanie wykładziny PCV?

Wybór produktów w naszej hurtowni z pewnością zaspokoi konkretne potrzeby klienta. Każda prezentowana przez nas posadzka PCV cechuje się wysoką jakością wykonania, nie tylko pod względem wytrzymałości, ale także estetyki. Dostępne w naszej ofercie tanie podłogi, tak jak i do domu, jak i do przemysłu są nie tylko trwałe, ale też ekologiczne i wodoodporne. Odporne na warunki atmosferyczne, ciężkie warunki eksploatacyjne czy środki chemiczne. Mogą być wykonane m.in. z PCV, polietylenu i winylu – to zaś sprawia, że nadadzą danej przestrzeni efektownego wyglądu. Dodatkową zaletą jest różnorodność modeli, kolorów oraz cen.

Szerokie zastosowanie wykładzin

Nasze produkty będą praktycznym rozwiązaniem na taras, balkon, a także jako tania podłoga do domu, biura lub sklepu. Jeśli zaś jest Państwu potrzebna podłoga sportowa lub nawierzchnia na boisko, to również znajdziecie je w naszej ofercie. Proponujemy też wybór tanich posadzek przemysłowych, przewyższających swoimi właściwościami posadzki cementowe.